fbpx

Mūsų įmonė

UAB „Nacionalinių projektų rengimas“ yra  patikima, patyrusių konsultantų įmonė veikianti rinkoje nuo 2007 m. ir teikianti viešojo ir privataus sektoriaus konsultavimo paslaugas įvairiose srityse. Komandą sudaro projektų rengimo, valdymo, administravimo profesionalai sukaupę daug patirties įgyvendinant projektus aplinkosaugos, kultūros, švietimo, medicinos, viešosios infrastruktūros, susisiekimo komunikacijų ir kitose srityse.

Veikla

Pagrindinė įmonės veikla – ES projektų dokumentacijos rengimas. Su mūsų pagalba finansavimą gavo ne vienas verslo subjektas bei viešieji juridiniai asmenys.

Taip pat dalį veiklos sudaro strateginių ir planavimo dokumentų rengimas viešiesiems subjektams, galimybių studijų rengimas ir verslo konsultavimas dėl finansavimo pritraukimo iš koinvesticinių fondų ar kitų ne ES šaltinių.

Vizija

lyderiaujanti, profesionali, patikima ir novatoriška konsultacijų įmonė, kurią rekomenduoja klientai.

Misija

dalinantis žiniomis vesti klientus nuo idėjos iki sėkmingo rezultato.

Vertybės

  • Patikimumas – mes dirbame sąžiningai, dalinamės visa turima informacija su klientu, nesiekiame neteisingai pasipelnyti, suteikiame paslaugas iki galo nepalikdami savo kliento nežinioje.
  • Profesionalumas – kiekvienas mūsų atliktas darbas bei įgyvendintas projektas – tai nauja rekomendacija ateities klientams ir projektams, impulsas mūsų verslo plėtros smagračiui.
  • Vertės kūrimas – mes nesiimame projektų, kuriuose nematome perspektyvų panaudoti savo kompetencijas ir sukurti realią vertę užsakovui.

Peržiūrėkite mūsų siūlomas paslaugas