[Pasibaigęs] Paskelbtas kvietimas pagal priemonę „Regio potencialas LT“

Informuojame, kad lapkričio 23 d. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas finansavimui projektams pritraukti pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Regio potencialas LT“.

Pagrindinis priemonės „Regio potencialas LT“ tikslas – nukreipti įmonių investicijas į naujų ir modernių įrenginių diegimą, siekiant gaminti naujus ir konkurencingus produktus.

Pretenduoti į šios priemonės finansavimą turi teisę labai mažos, mažos ir vidutinės gamybos sektoriaus įmonės, veikiančios Lietuvos regionuose.

Finansuojamos veiklos: naujų gamybos technologinių linijų įsigijimas ir įdiegimas, esamų gamybos technologinių linijų modernizavimas, įmonės vidinių inžinerinių tinklų, kurių reikia naujoms gamybos technologinėms linijoms diegti ar esamoms modernizuoti, įrengimas.

Didžiausia galima finansavimo suma vienam projektui –  500 000 Eur, mažiausia – 25 000 Eur.
Finansavimo intensyvumas – 35-65 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.
Paraiškas „Regio potencialui LT“ įmonės gali teikti iki vasario 25 d. 24 val.

UAB „Nacionalinių Projektų Rengimas“ – projektų rengimo ir valdymo ekspertų komanda, kurios tikslas – pasiūlyti bei suteikti savo klientams paslaugas tam, kad tai kas daugeliu atveju atrodytų sunkiai pasiekiama bei įgyvendinama, su NPR specialistų pagalba taptų paprasta ir naudinga.

Turėdami ilgametę patirtį (nuo 2007 m.) ES projektų rengime ir įgyvendinime galime suteikti profesionalias paslaugas visuose projekto vykdymo etapuose. Mes padėsime Jums parengti Jūsų projekto paraišką, sumodeliuosime verslo planą ir padarysime viską, kas mūsų rankose, kad Jūsų projektas gautų finansavimą bei būtų sėkmingai įgyvendintas!

 

Projekto paraiškos ir verslo plano parengimo kaina – nuo 2900 Eur + PVM

 

Kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti Jūsų idėją ir jos galimybes kartu!

Menu